• Kategorie
  • Gra Smart Domino, Foxgames

Symbol: GXP-672273
63.78
szt.
Wysyłka w ciągu 1-5 dni roboczych
Cena przesyłki 11.99
Kurier (DHL, DPD, InPost) płatność online, wpłata na konto 11.99
Kurier (DHL, DPD, InPost) płatność za pobraniem 17.99
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne: 512228505

Zostaw telefon

Smart Domino, gra dla seniora

Użyj kolorowych klocków, aby stworzyć figurę pasującą do tej, która pojawi się na karcie. Bądź szybszy od pozostałych graczy! Zwycięzcą zostanie ten gracz, który jako pierwszy, za pomocą swoich klocków, odwzoruje figurę z wylosowanej karty.

Zasady gry:

Każdy gracz otrzymuje zestaw pięciu różnych klocków (ponumerowanych od 1 do 5 z kombinacją różnych symboli- kwiatek, kwadrat, koło, krzyżyk, gwiazda). Następnie ustala się po ile kart zadań z danego poziomu trudności znajdzie się w talii. Następnie tasuje się karty i formuje z nich zakryty stos. Jeden z graczy odkrywa wierzchnią kartę i kładzie ją na środku stołu w taki sposób, żeby była dobrze widoczna dla wszystkich graczy. Od tego momentu wszyscy jednocześnie starają się jak najszybciej odwzorować układ z ilustracji za pomocą swoich klocków. Ten, kto jako pierwszy poprawnie ułoży klocki, zdobywa w nagrodę kartę. Gra toczy się do momentu, aż zostaną wykorzystane wszystkie karty. Zwycięzcą zostaje ten z graczy, który zdobędzie ich najwięcej.

Smart domino to gra trenująca percepcję, spostrzegawczość, refleks i logiczne myślenie. Można grać w nią samodzielnie lub w gronie przyjaciół. 

W Smart Domino można grać zgodnie z zasadami opisanymi w instrukcji, ale także możliwe jest także wykorzystanie kolorowych kostek w zupełnie inny sposób (wszystko zależy od wyobraźni terapeuty lub Seniora), np. do układania z nich wieży, czy węża. 

Zawartość opakowania:

  • 20 klocków (4 zestawy po 5 różnych klocków)
  • 60 kart zadań (o 5 poziomach trudności)
  • instrukcja

Liczba graczy: 1-4

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia