• O NAS

Sklep SeniorLux.pl powstał z myślą o Seniorach

Wraz z wiekiem pogorszeniu ulega pamięć, zdolność logiczego myślenia, spostrzegawczość, czy koncentaracja, dlatego naszym celem jest wspieranie osób starszych poprzez dostarecznie im ciekawych pomocy do skuteczego treningu mózgu, a przy tym zapewnienie im dbrej zabawy. 

W ofercie posiadamy szeroką gamę gier planszowych, puzzli tradycyjnych i puzzli 3D, układanek oraz pomocy sensorycznych, które trenują pamięć, ćwiczą koncentrację, rozwijają zdolności manualne, pobudzają aktywność ruchową i kształtują relacje społeczne Seniorów. Proponujemy także wiele artykułów plastycznych i rękodzielniczych wspomagających rozwijanie zainteresowań Seniorów w obszarze arteterapii.   

W ofercie posiadamy produkty dla osób cieszących się doskonałą sprawnością intelektualną, świadomych potrzeby ćwiczenia umysłu, dla zachowania go w jak najlepszej formie przez długie lata, jak i tych o obniżonej sprawności intelektualnej, cierpiących na choroby otępienne.

Znajdujące się w naszym sklepie produkty mogą być z powodzeniem wykorzystywane na zajęciach terapii zajęciowej, czy arteterapii.

A jeśli potrzebujecie oryginalnego prezentu dla babci czy dziadka, na różne okazje, to trafiliście idealnie! U nas każdy znajdzie coś odpowiedniego!

Nasz asortyment ciągle poszerzamy, wybieramy produkty znanych marek, najwyższej jakości, a wszystko po to, aby zaproponować Państwu najciekawsze artykuły w najlepszych cenach.

Ofertę kierujemy do terapeutów zajęciowych, arteterapeutów, opiekunów, Domów Pomocy Społecznej, Domów Opieki, Klubów Seniora, Stowarzyszeń, i innych instytucji, a także Seniorów i ich Rodzin.

Serdecznie zapraszamy do zakupów!