• O NAS

Sklep SeniorLux.pl powstał z myślą o Seniorach, a także Terapeutach oraz Opiekunach osób starszych.
Wraz z wiekiem pogorszeniu ulega pamięć, zdolność logicznego myślenia, spostrzegawczość, czy koncentracja, dlatego naszym celem jest wspieranie Seniorów poprzez dostarczenie im ciekawych pomocy do efektywnego treningu umysłu, a przy tym zapewnienie dobrej zabawy, zaś terapeutom i opiekunom, skutecznych pomocy do aktywizowania podopiecznych.
W ofercie posiadamy szeroką gamę gier planszowych, łamigłówek, puzzli tradycyjnych i puzzli 3D, układanek, kolorowanek, klocków, pomocy sensorycznych, książek, które pomagają w treningu pamięci, ćwiczą koncentrację, rozwijają zdolności manualne, pobudzają aktywność ruchową i kształtują relacje społeczne Seniorów. Proponujemy także wiele artykułów plastycznych i rękodzielniczych, zestawów kreatywnych wspomagających rozwijanie zainteresowań Seniorów w obszarze arteterapii.   
W ofercie posiadamy produkty dla osób cieszących się doskonałą sprawnością intelektualną, świadomych potrzeby ćwiczenia umysłu, dla zachowania go w jak najlepszej formie przez długie lata, jak i tych o obniżonej sprawności intelektualnej, np. cierpiących na choroby otępienne (m.in. chorobę Alzheimera).
Znajdujące się w naszym sklepie produkty są idealne do wykorzystania na zajęciach z terapii zajęciowej, czy arteterapii.
A jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla Babci, czy Dziadka, na różne okazje, to trafiłeś idealnie! U nas znajdziesz coś wyjątkowego!
Nasz asortyment stale poszerzamy, wybieramy produkty znanych marek, najwyższej jakości, a wszystko po to, abyś znalazł to, czego potrzebujesz - ciekawy i pomocny produkt w najlepszej cenie.
Naszą ofertę kierujemy do Seniorów i ich Bliskich, Terapeutów zajęciowych, Arteterapeutów, Opiekunów, Domów Pomocy Społecznej, Domów Opieki, Klubów Seniora, Stowarzyszeń, Fundacji i innych instytucji.

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do zakupów! :)

Ewelina i Łukasz Burczakowie
oraz
Zespół SeniorLux.pl