• O NAS

Sklep SeniorLux.pl powstał z myślą o Seniorach, a także Terapeutach i Opiekunach osób starszych.

Wraz z wiekiem pogorszeniu ulega pamięć, zdolność logicznego myślenia, spostrzegawczość, czy koncentracja, dlatego naszym celem jest wspieranie Seniorów poprzez dostarczenie im ciekawych pomocy do efektywnego treningu umysłu, a przy tym zapewnienie dobrej zabawy, zaś terapeutom i opiekunom, skutecznych pomocy do aktywizowania podopiecznych.

W ofercie posiadamy szeroką gamę gier planszowych, puzzli tradycyjnych i puzzli 3D, układanek oraz pomocy sensorycznych, które trenują pamięć, ćwiczą koncentrację, rozwijają zdolności manualne, pobudzają aktywność ruchową i kształtują relacje społeczne Seniorów. Proponujemy także wiele artykułów plastycznych i rękodzielniczych wspomagających rozwijanie zainteresowań Seniorów w obszarze arteterapii.   

W ofercie posiadamy produkty dla osób cieszących się doskonałą sprawnością intelektualną, świadomych potrzeby ćwiczenia umysłu, dla zachowania go w jak najlepszej formie przez długie lata, jak i tych o obniżonej sprawności intelektualnej, cierpiących na choroby otępienne (m.in. chorobę Alzheimera).

Znajdujące się w naszym sklepie produkty są idealne do wykorzystania na zajęciach z terapii zajęciowej, czy arteterapii.

A jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla Babci, czy Dziadka, na różne okazje, to trafiłeś idealnie! U nas znajdziesz coś wyjątkowego!

Nasz asortyment stale poszerzamy, wybieramy produkty znanych marek, najwyższej jakości, a wszystko po to, abyś znalazł to, czego potrzebujesz - ciekawy i pomocny produkt w najlepszej cenie.

Naszą ofertę kierujemy do Seniorów i ich Bliskich, Terapeutów zajęciowych, Arteterapeutów, Opiekunów, Domów Pomocy Społecznej, Domów Opieki, Klubów Seniora, Stowarzyszeń i innych instytucji. 

Serdecznie zapraszamy do zakupów!