• Kategorie
  • Parametry
  • Trening umysłu

Granie w gry planszowe, rozwiązywanie  łamigłówek, układanie puzzliczy kolorowanie to idealny sposób na zachowanie sprawności umysłowej seniorów - poprawę pamięci, koncentracji, a także zdolności logicznego myślenia i szybkości myślenia.

W tej kategorii znajdziesz szeroką gamę gier planszowych, puzzli, układanek znanych i cenionych producentów polskich oraz zagranicznych.

Posiadamy artykuły, z których mogą korzystać Seniorzy cieszący się doskonałą sprawnością intelektualną i świadomi potrzeby treningu umysłu, jak i ci o obniżonej sprawności umysłowej.


Zatem jeśli szukasz sposobu na zabicie wolnego czasu, jeśli szukasz rozrywki, która nie będzie polegała wyłącznie na bezsensownym patrzeniu się w ekran telewizora, jeśli zależy Ci na zachowaniu sprawności umysłowej w doskonałej kondycji, lub jeśli szukasz pomocy wspomagających osoby z chorobami otępiennymi  -  Trafiłeś idealnie!

Znajdujące się tutaj  gry planszowe, puzzle tradycyjne, puzzle 3D, układanki oraz kolorowanki to doskonała propozycja na spędzenie wolnego czasu zarówno w grupie towarzyskiej, terapeutycznej, rodzinnej jak i zaciszu domowym. 

Prezentowane w tej kategorii produkty mogą być z powodzeniem wykorzystane na zajęciach terapii zajęciowej dla Seniorów.