• Kategorie
  • Gra Molkky, Tactic, gra zręcznościowa, gra ruchowa

Symbol: WGTCTZ0UF049033
Brak towaru
114.50
Wpisz swój e-mail
Produkt będzie gotowy do wysyłki w ciągu 1-5 dni roboczych
Koszt wysyłki 13.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 13.99
Kurier 15.99
Kurier płatność za pobraniem 24.9
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

Gra Molkky

Mölkky to gra, której prostota czyni ją atrakcyjną dla osób w każdym wieku. Sukces jest w niej wypadkową umiejętności celnego rzucania, odpowiedniej taktyki i szczęścia.

Jedna z najpopularniejszych gier plenerowych Europy!

W Mölkky można grać niemal wszędzie. Wszystko, czego potrzeba, to niewielki fragment otwartej przestrzeni, ogród, park, czy żwirowa nawierzchnia, kilku przyjaciół i zestaw kręgli do Mölkky.

Grać można indywidualnie lub w zespołach, wiek, płeć, czy stopień sprawności fizycznej nie ma dużego znaczenia. Sukces jest sumą szczęścia i umiejętności dokładnego rzucania. 

Zasady gry:

W swojej kolejce zawodnicy rzucają drewnianym zbijakiem tak, aby wywrócić nim, upatrzone wcześniej, ponumerowane kręgle. Wygrywa zawodnik, któremu najszybciej uda się, zbijając kręgle, uzbierać dokładnie 50 pkt. W końcówce trzeba jednak uważać, gdyż przekroczenie tej liczby skutkuje cofnięciem do poziomu 25 punktów..


Mölkky powstała zaledwie kilkanaście lat temu w oparciu o tradycyjną grę fińską. W krótkim czasie stała się ona światowym fenomenem. W wielu państwach rozgrywane są krajowe mistrzostwa, a w Finlandii corocznie także mistrzostwa świata.


Liczba graczy: dla 2 lub więcej.


Czas gry: 30 minut


W zestawie:

  • 12 kręgli
  • Zbijak
  • Instrukcja

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Produkty podobne