• Kategorie
  • Gra Molkky, Tactic, gra zręcznościowa, gra ruchowa

Symbol: GXP-732023
Brak towaru
93.81
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 1-5 dni roboczych
Cena przesyłki 11.99
Kurier (DHL, DPD, InPost) płatność online, wpłata na konto 11.99
Kurier (DHL, DPD, InPost) płatność za pobraniem 17.99
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

Gra Molkky

Mölkky to gra, której prostota czyni ją atrakcyjną dla osób w każdym wieku. Sukces jest w niej wypadkową umiejętności celnego rzucania, odpowiedniej taktyki i szczęścia.

Jedna z najpopularniejszych gier plenerowych Europy!

W Mölkky można grać niemal wszędzie. Wszystko, czego potrzeba, to niewielki fragment otwartej przestrzeni, ogród, park, czy żwirowa nawierzchnia, kilku przyjaciół i zestaw kręgli do Mölkky.

Grać można indywidualnie lub w zespołach, wiek, płeć, czy stopień sprawności fizycznej nie ma dużego znaczenia. Sukces jest sumą szczęścia i umiejętności dokładnego rzucania. 

Zasady gry:

W swojej kolejce zawodnicy rzucają drewnianym zbijakiem tak, aby wywrócić nim, upatrzone wcześniej, ponumerowane kręgle. Wygrywa zawodnik, któremu najszybciej uda się, zbijając kręgle, uzbierać dokładnie 50 pkt. W końcówce trzeba jednak uważać, gdyż przekroczenie tej liczby skutkuje cofnięciem do poziomu 25 punktów..


Mölkky powstała zaledwie kilkanaście lat temu w oparciu o tradycyjną grę fińską. W krótkim czasie stała się ona światowym fenomenem. W wielu państwach rozgrywane są krajowe mistrzostwa, a w Finlandii corocznie także mistrzostwa świata.


Liczba graczy: dla 2 lub więcej.


Czas gry: 30 minut


W zestawie:

  • 12 kręgli
  • Zbijak
  • Instrukcja
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia