• Kategorie
  • Szukaj
  • Pomoce terapeutyczne do aktywizacji osób chorych na demencję

Pomoce do terapii osób z demencją

W naszej ofercie znajdują się pomoce terapeutycznprzydatne w aktywizowaniu osób cierpiących na choroby otępienne (np. z chorobą Alzheimera). Bazując na doświadczeniu własnym oraz specjalistów zajmujących się terapią seniorów wybieramy do naszej oferty produkty, co do których wiemy, że będą przydatne i skuteczne w codziennej pracy z osobami starszymi. W ofercie posiadamy produkty dla osób w różnym stadium zaawansowania choroby, dzięki temu mogą Państwo wybrać, pomoce idealnie dostosowane do aktualnych możliwości poznawczych chorego. 

Proponujemy między innymi gry tradycyjne, takie jak chińczyk, domino, warcaby, bierki, gry memory, jak również układanki magnetyczne, układanki drewniane, puzzle z różną liczbą elementów, zestawy stymulujące słuch i węch i wiele innych produktów do ćwiczeń pamięci, nazewnictwa, logicznego myślenia. 

Pomoce terapeutyczne dla seniorów pochodzą od znanych polskich i zagranicznych producentów. W naszej ofercie znajdują między innymi narzędzia do terapii takich marek jak: Relish. (dawniej Active Minds)Pokora, PetraAlexander.