• Kategorie
  • Gra Gdzie żyją zwierzęta?

Symbol: AK20562
99.00
szt.
Produkt będzie gotowy do wysyłki w ciągu 24 godziny
Koszt wysyłki 13.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 13.99
Kurier 15.99
Kurier płatność za pobraniem 24.9
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne: 726 707 807

Zostaw telefon

Gra skojarzeń, w trakcie której zadaniem jest dopasowanie zwierzęcia do środowiska, w którym żyje: w gospodarstwie, w puszczy, na pustyni, na biegunach lub pod wodą.

SPOSÓB GRY:

1. Układamy na stole, obrazkami do góry, 5 sześciokątnych kart przedstawiających różne miejsca, w których żyją zwierzęta. Następnie rozdajemy wszystkim graczom karty z obrazkami zwierząt.

2. Po ustaleniu kolejności rzucania, gracze po kolei wykonują rzut kostką i w zależności od wylosowanego miejsca życia zwierząt dopasowują swoje obrazki do odpowiednich sześciokątów. W przypadku, gdy gracz nie posiada żadnego pasującego obrazka, traci kolejkę.

3. Wygrywa gracz, który jako pierwszy pozbędzie się swoich obrazków.

Inny wariant: gra zespołowa

1. Układamy na stole, obrazkami do góry, z jednej strony sześciokątne karty przedstawiające różne miejsca, w których żyją zwierzęta, a z drugiej strony karty z obrazkami zwierząt.

2. Gracze po kolei wykonują rzuty kostką i w zależności od wylosowanego miejsca życia zwierząt szukają pasującego do tego miejsca zwierzęcia. Kiedy na stole nie ma już więcej obrazków pasujących do tego samego sześciokąta, kolejka przechodzi na kolejnego gracza.

3. Gra kończy się, gdy wspólnie wszystkim graczom udało się skompletować wszystkie sześciokąty.

Inne wskazówki:

- Wyrzucenie kostką krzyżyka oznacza utratę kolejki.

- Gra jest wyposażona w system AUTOKOREKTY umieszczony na odwrocie kart, który umożliwia sprawdzenie poprawności wykonanego zadania. 

Wymiary:

  • karty krajobrazów: 7,5 x 7,5 cm,
  • kostki: 3,5 x 3,5 x 3,5 cm,
  • karty zwierząt: 7,5 x 7,5 cm.

image


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.