• Kategorie
  • Trening umysłu na emeryturze

45.00
szt.
Produkt będzie gotowy do wysyłki w ciągu 1-5 dni roboczych
Koszt wysyłki 13.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 13.99
Kurier 15.99
Kurier płatność za pobraniem 24.9
Dostępność Mało
ISBN 978-83-959410-1-6

Zamówienie telefoniczne: 726 707 807

Zostaw telefon

Publikacja Trening umysłu na emeryturze to zbiór 100 różnorodnych i ciekawych ćwiczeń dla wszystkich lubiących wyzwania umysłowe.

Trening umysłu na 28 dni! Sprawdź się w ramach czterotygodniowego treningu!

W książce znajdziesz:

– łamigłówki, krzyżówki, zadania na spostrzegawczość, ćwiczenia językowe, zadania graficzne, w sumie aż 100 różnorodnych i niebanalnych ćwiczeń – co zapewni Ci kilkanaście godzin inspirujących wyzwań umysłowych,

– wiele praktycznych wskazówek (nie tylko psychologicznych), których wykorzystanie może mieć pozytywny wpływ na możliwości intelektualne oraz samopoczucie.   

Wykonując zadania zadbasz o pamięć, koncentrację, myślenie, uwagę, umiejętności matematyczne, językowe, manualne i koordynację wzrokowo-ruchową. 

Niewątpliwym atutem publikacji jest jej format. Duża czcionka, przejrzysty układ treści - na jednej stronie znajduje się jedno ćwiczenie, pozwalają na komfortowe korzystanie z książki.

Autorem publikacji jest Piotr Łącki - psycholog, podróżnik i popularyzator wiedzy o utrzymaniu sprawności umysłowej i fizycznej w wieku 60+. Jego portal psychologdlaseniora .pl należy do największych stron edukacyjnych skierowanych do osób na emeryturze. Warsztaty psychologiczne, spotkania autorskie oraz wykłady psychoedukacyjne prowadzi od ponad 10 lat na terenie całego kraju. Autor ośmiu publikacji skierowanych do osób w wieku 60+ oraz edukatorów senioralnych.


Liczba stron: 144

Format: A4, czcionka dostosowana do potrzeb osób starszych


Szukasz kolejnych wyzwań dla umysłu? Zobacz pozostałe publikacje autora:

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.